Wielki sport - wielkie pieniądze... również dla Ciebie

Wielki sport - wielkie pieniądze... również dla Ciebie

12:13 13/08/2015

Kolosalne gaże sportowców to temat, który znany jest nie tylko osobom interesującym się sportem. Wielkie widowiska to nie tylko wielkie emocje, ale także okazja, umożliwiająca każdemu zarobek - i to nie mały. W jaki sposób?

Odpowiedź jest prosta - zakłady sportowe. Każdy wie, na czym polega tego typu obstawianie, jednak warto podkreślić, że na pojedynczym zakładzie majątku raczej zbić się nie da - o ile nie będzie to sensacja, jak np. pokonanie w piłce nożnej Brazylii przez San Marino. Zwykle w zakładach na pojedyncze wydarzenia nie ma wielkich stawek, zwłaszcza przy pewniakach. Oczywiście i tu można zarobić - przykładem niech będzie mecz piłki nożnej między bardzo silnym zespołem (A) a bardzo słabym (B). Jeśli postawi się na ten silniejszy, bukmacher proponuje za każdą postawioną złotówkę 1,05 złotego. Przy postawieniu 10 złotych wygrana wyniesie 10,50, czyli zaledwie 50 groszy! Gdy zwiększy się tą kwotę do 100 złotych, będzie to 105 złotych. Można zaryzykować 1000 złotych, a wówczas wygrać można 1050 PLN. Jest to jednak metoda, gdzie zarabia się niewiele przy ryzykowaniu dużymi pieniędzmi.

Kluczem do sukcesu i zarobienia dużych kwot są zakłady kombinacyjne. W tego typu zakładach obstawia się kilka różnych wydarzeń na jednym kuponie, a postawiona suma mnożona jest przez stawki wszystkich. Przykładowo obstawiamy pięć wydarzeń - niech każde będzie meczem piłki nożnej. Obstawiając faworyta w każdym z nich mamy następujące stawki za postawioną złotówkę: 1,13, 1,44, 1,07, 2,22 i 1,43. Gdy obstawi się wszystkie, za złotówkę tą - w przypadku trafnej prognozy - bukmacher wypłaci 5,53 PLN. Przy 10 złotych to 55,30 PLN, przy 100 - 553 złote. Oczywiście należy przewidzieć poprawnie wszystkie wyniki, dlatego też największe szanse na sukces mają te osoby, które znają się na danej dyscyplinie sportu.

Pamiętajmy jednak o tym, że nie ma stuprocentowych pewniaków i każdy Goliat trafi kiedyś na swojego Dawida. I to właśnie ta nieprzewidywalność sprawia, że sport jest piękny.