Jak rozpocząć inwestowanie w sporty wirtualne

Jak rozpocząć inwestowanie w sporty wirtualne

11:13 20/08/2015

Internetowe zakłady bukmacherskie to alternatywne źródło sportowych emocji, dostępne z każdego miejsca i o każdej porze. Typując zwycięzce danej rozgrywki możemy poczuć się jak kibice na stadionie, bez wychodzenia z domu.

 Rozpoczynając swoją przygodę z wirtualnym sportem, mamy do wyboru wiele dyscyplin, między innymi piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenisa, hokej, boks i wiele innych. Kluczową kwestią jest wybór odpowiedniej firmy bukmacherskiej, która pozwoli cieszyć się ulubioną rozrywką i pewnie inwestować pieniądze. 

Przeglądając oferty różnych bukmacherów internetowych, bez trudu można dostrzec iż są one odmienne pod wieloma względami. Najważniejsze różnice dotyczą kursów na poszczególne kategorie zakładów, dziedziny sportu, oraz ilości zakładów dostępnych podczas pojedynczej rozgrywki. Nie należy jednak kierować się tylko i wyłącznie najkorzystniejszymi kursami. Równie ważna jest renoma danego bukmachera, któremu powierzamy nasze środki finansowe. Jeśli jest on mało znany bądź działa na rynku zakładów od niedawna, lepiej wstrzymać się ze zlecaniem mu zakładów na znaczne kwoty pieniężne. 

Po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej dla nas oferty firmy prowadzącej wirtualne zakłady na żywo, czeka nas przejście przez proces rejestracji konta i weryfikacji danych osobowych. W większości wypadków samo utworzenie konta zajmuje nie dłużej niż kilka minut. Formularz zawiera pytania o podstawowe dane osobowe, które w późniejszym czasie ulegają weryfikacji, na przykład poprzez przesłanie skanu jednego z dokumentów osobistych. Możemy być o to poproszeni bezpośrednio po dokonaniu rejestracji na portalu lub dopiero w momencie, gdy chcemy dokonać pierwszej wypłaty z konta. Jest to konieczne w celu zapewnienia większej ochrony klientom, którzy mogą zarządzać swoimi środkami tylko przy pomocy indywidualnego numeru ID i hasła.

Ostatnim krokiem przed rozpoczęciem przygody ze sportami wirtualnymi jest zasilenie konta odpowiednią kwotą pieniężną. Można tego dokonać na kilka sposobów. Jednym z nich jest przelew bankowy, którego wadą jest kilkudniowy czas oczekiwania na wpłynięcie środków. Nieco szybsze metody to przekazanie pieniędzy za pośrednictwem PayPall, Moneybookers, NETeller czy za pomocą karty kredytowej. W podobny sposób następuje także wypłacanie środków zarobionych w serwisie bukmacherskim. 
Pierwsze kroki w stronę obstawiania internetowych zakładów są wręcz dziecinnie proste i nie zajmują wiele czasu. Choć sporty, w które inwestujemy są wirtualne, to zapewniają prawdziwe emocje z najwyższej półki.