Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w biurze?

Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w biurze?

19:40 04/04/2018

Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia pracowników, powinien im zapewnić w miejscu pracy stały i nieograniczony dostęp do wody pitnej. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest kupno dystrybutora wody.

Czym jest dystrybutor wody?

Dystrybutor wody do picia to urządzenie, które pozwala pozwala szybko i sprawnie czerpać wodę ze zbiornika. Bardzo często spotyka się takie dystrybutory w biurach, na korytarzach uczelni, w miejscach przeznaczonych do organizowania konferencji prasowych, w bankach oraz wielu innych instytucjach. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale i przede wszystkim zapewnić miejscu pracy odpowiednie standardy. Godnym polecenia dystrybutorem jest automat marki Aqua Solution.

 

Woda do biura

Samodzielne kupowanie wody źródlanej w sklepie i następnie przywożenie jej do biura pochłania czas i energię. Decydując się na zakup dystrybutora, nie będziesz już musiał zaprzątać sobie głowy tak prozaicznymi sprawami jak zapewnienie pracownikom wody pitnej – braki uzupełniać będzie regularnie zewnętrzna firma, z którą podpiszesz umowę. Częstotliwość uzupełniania zbiorników jest sprawą indywidualną i zależy wyłącznie od Twojej decyzji. Na ogół większe przedsiębiorstwa decydują się na sporządzenie indywidualnego harmonogramu, mniejsze natomiast otrzymują zaopatrzenie co 4 lub 8 tygodni. Zresztą różne firmy oferują różne pakiety, które różnią się od siebie m. in. częstotliwością dostaw.

Warto również wspomnieć i o tym, że urządzenie tego typu pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy. Automat do wody daje Ci tę korzyść, że będziesz płacił regularnie tę samą kwotę, która w innym przypadku mogłaby ulegać rozmaitym fluktuacjom – w zależności od tego, ile litrów wypiliby Twoi pracownicy – i w konsekwencji wpłynąć ujemnie na miesięczny bilans kosztów i zysków. Należy jeszcze zauważyć, że regularne dostawy są całkowicie darmowe, tak samo jak stojak oraz inne części urządzenia. Płacisz jedynie za wodę.

 

Dystrybutor wody to niewątpliwie bardzo dobra inwestycja. To przydatne urządzenie nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale również czas i energię, których wymagałoby samodzielne zaopatrywanie zakładu pracy w pitną wodę.