Finanse

Wszystko, co musisz wiedzieć o zarządzaniu swoimi finansami, formach rozliczania się z urzędem skarbowym i sposobach na wsparcie swojego budżetu poprzez kredyty i pożyczki.

Jak rozmawiać z dzieckiem o pieniądzach? Nauka oszczędzania

Temat oszczędzania w Polsce wiąże się z bardzo różnymi konotacjami. Z jednej strony mamy zwolenników trzymania pieniędzy „w skarpecie”. To osoby, które boją się banków, mają zwykle czarne wizje krachów, spadków i mnóstwa innych negatywów.

Czytaj więcej

Czy warto płacić przy pomocy urządzeń mobilnych?

Kiedyś, wybierając się w podróż lub nawet wychodząc tylko do miasta, musieliśmy pamiętać o zabraniu trzech niezbędnych rzeczy: kluczy, portfela i telefonu. Obecnie, listę tą możemy jeszcze zredukować.

Czytaj więcej

Szerokie możliwości funduszy inwestycyjnych

Inwestować pieniądze można na bardzo wiele sposób. jeżeli posłuchamy ludzi, którzy do nas dzwonią i oferują ogromne zyski, to każdy kolejny sposób to trafiająca sie tyko raz w życiu okazja, na której możemy dużo zarobić a nie mamy nic do stracenia.

Czytaj więcej

Edukacja finansowa dzieci

Jak powszechnie wiadomo, szkoła ma uczyć i wychowywać młode pokolenia. Dzieci przyswajają od najmłodszych lat ogólną wiedzę z różnych dziedzin nauki. Wiadomo również, że w dorosłym życiu wiele spraw obraca się wokół finansów – zarabiania, wydawania czy oszczędzania pieniędzy.

Czytaj więcej

Jak rozpocząć inwestowanie w sporty wirtualne

Internetowe zakłady bukmacherskie to alternatywne źródło sportowych emocji, dostępne z każdego miejsca i o każdej porze. Typując zwycięzce danej rozgrywki możemy poczuć się jak kibice na stadionie, bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej

Wielki sport - wielkie pieniądze... również dla Ciebie

Kolosalne gaże sportowców to temat, który znany jest nie tylko osobom interesującym się sportem. Wielkie widowiska to nie tylko wielkie emocje, ale także okazja, umożliwiająca każdemu zarobek - i to nie mały. W jaki sposób?

Czytaj więcej

Zyski z zakładów sportowych

Współczesny zawodowy sport ściśle związany jest z ogromną ilością pieniędzy, które, działając jak magnes, jeszcze bardziej przyciągają nie tylko kibiców.

Czytaj więcej