Finanse

Wszystko, co musisz wiedzieć o zarządzaniu swoimi finansami, formach rozliczania się z urzędem skarbowym i sposobach na wsparcie swojego budżetu poprzez kredyty i pożyczki.

Jak wybrać najlepszy fundusz inwestycyjny?

Fundusze inwestycyjne uchodzą w tej chwili za doskonałą formę lokowania pieniędzy. Polacy przekonują się do nich coraz bardziej, ponieważ są przekonani, że dzięki skorzystaniu z takiego funduszu będą mogli dobrze zabezpieczyć się na przyszłość.

Czytaj więcej

Kiedy warto wziąć pożyczkę gotówkową?

Pożyczka gotówkowa to bardzo dobry sposób na to, by odzyskać sprawność finansową. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na pobieranie zobowiązań finansowych. Dzięki temu skutecznie mogą spłacić inne należności, wyremontować dom bądź po prostu wyjechać na zasłużone wakacje.

Czytaj więcej

W jaki sposób ułatwić sobie wykonywanie przelewów?

Aktualnie wszystkie bieżące opłaty można wykonywać bez wychodzenia z domu, co bez wątpienia jest niemałym ułatwieniem. Wielu osobom zależy po prostu na tym, żeby zaoszczędzić czas. Dlatego też szukają portali www, za pomocą których mogą dokonywać opłat.

Czytaj więcej

Przelicznik walutowy przy przelewach zagranicznych - porównanie banków i firm pośredniczących

Osoby regularnie wykonujące przelewy zagraniczne do dyspozycji mają wiele opcji. Dobrze zdecydować się na taką, która będzie dla nas najkorzystniejsza. W poniższym artykule porównamy banki oraz firmy pośredniczące w przelewach.

Czytaj więcej

Konto firmowe w ING - co oferuje i czy warto skorzystać z oferty?

Bank ING oferuje swoim klientom wygodne i bezpieczne konto firmowe. Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z takiej oferty i jakie ona daje korzyści.

Czytaj więcej

Przelew z UK do Polski - firma pośrednicząca w przelewach czy bank? Co wybrać?

Zastanawiasz się nad tym, komu zlecić wykonanie przelewu zagranicznego? Lepszym rozwiązaniem będzie bank czy firma pośrednicząca? Sprawdź, która opcja będzie dla Ciebie bardziej korzystna.

Czytaj więcej

Jak zarobić na pożyczkach społecznościowych?

Pożyczki społecznościowe nie są co prawda tak popularne jak chwilówki, ale również cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród potencjalnych pożyczkobiorców. Inwestując w nie, możemy całkiem sporo zarobić.

Czytaj więcej