Finanse

Wszystko, co musisz wiedzieć o zarządzaniu swoimi finansami, formach rozliczania się z urzędem skarbowym i sposobach na wsparcie swojego budżetu poprzez kredyty i pożyczki.

Ile kosztuje szybka pożyczka przez Internet?

Kiedy potrzebna jest szybka gotówka, bardzo ważny jest wybór jej źródła. Wiele firm pożyczkowych reklamuje się w sieci jako te, które dostarczą nam pieniądze najszybciej lub najtaniej.

Czytaj więcej

O wyjściu Grecji ze strefy euro nie ma mowy – informuje główny ekonomista brokera opcji binarnych, marki Noble Option

Na początku maja 2016, jak bumerang powrócił problem szybkości wprowadzania greckich reform. 9 maja ministrowie finansów krajów strefy euro spotkali się, by dyskutować na temat reform przeprowadzanych w Grecji.

Czytaj więcej

Jak zaoszczędzić wydając?

Rynek pożyczek w Polsce z roku na rok systematycznie rośnie. Można z tego wysnuć wniosek, iż Polacy mają problem z oszczędzaniem pieniędzy. Jak można to zatem robić bez większego wysiłku?

Czytaj więcej

Ubezpieczenie gwarancją spokojnej przyszłości

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują spory wachlarz produktów, które mają za zadanie chronić przed rożnymi zdarzeniami losowymi, ale nie tylko. Od paru lat można zauważyć oferty mające na celu inwestowanie w fundusze kapitałowe, co z czasem przynosi realne zyski.

Czytaj więcej

Kto w Polsce bierze kredyty - profil przeciętnego pożyczkobiorcy

Kredyty udzielane przez firmy nienależące do sektora bankowego cieszą się rosnącą popularnością. W 2015 roku rynek szybkich pożyczek był wart ponad 4 miliardy złotych.

Czytaj więcej

Rosyjska ruletka?

Rosyjski sektor bankowy boryka się z ogromnymi problemami, a jego stan odzwierciedla kondycję całej rosyjskiej spodarki. Dość powiedzieć, że tylko od stycznia 2015 roku do stycznia tego roku udział zadłużenia przeterminowanego kredytów dla firm wzrósł o 42%, a kredytów detalicznych o 32%.

Czytaj więcej

Kalkulator OC AC - wybierz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie!

Ubezpieczenie samochodu jest kwestią nie tylko obowiązkową, ale też związana z bezpieczeństwem poruszania się po drodze. W razie wypadku czy kolizji OC jest obowiązkowe, natomiast AC można wykupić dobrowolnie.

Czytaj więcej