Finanse

Wszystko, co musisz wiedzieć o zarządzaniu swoimi finansami, formach rozliczania się z urzędem skarbowym i sposobach na wsparcie swojego budżetu poprzez kredyty i pożyczki.

Jak ubezpieczyć telefon i zadbać o jego ekran?

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez smartfona – wystarczy wyjść bez niego z domu i okazuje się, że czujemy się jak bez ręki.

Czytaj więcej

Opinie o deweloperach budujących nowe mieszkania w Warszawie w dzielnicy Mokotów

Rozglądasz się za mieszkaniem na Mokotowie? Koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat poszczególnych deweloperów!

Czytaj więcej

Rodzaje kredytów samochodowych: standardowy, jednoratowy, balonowy. Który najkorzystniejszy?

Bardzo często, gdy stajemy przed koniecznością zakupu samochodu, okazuje się, że aby móc sfinansować transakcję, konieczne jest zaciągnięcie kredytu. Wyróżniamy jego trzy rodzaje. Przekonaj się, który z nich jest najbardziej korzystny.

Czytaj więcej

5 sposobów na zwiększenie oszczędności

Jak zaoszczędzić pieniądze? Poniżej przedstawiamy 5 niezawodnych sposobów.

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przed pożyczką na ostatnią chwilę?

Szybkie pożyczki to komfort – pieniądze na podany rachunek bankowy możesz otrzymać nawet w ciągu 15 minut. Zanim jednak zawnioskujesz o potrzebne Ci środki, sprawdź, na co musisz zwrócić szczególną uwagę, wybierając firmę pożyczkową.

Czytaj więcej

Przelew z Irlandii do Polski - jak najszybciej przelać pieniądze?

Międzynarodowe przekazy pieniężne z Irlandii do Polski różnią się od siebie nie tylko ceną za zlecenie obsługi, ale też czasem realizacji. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, dowiedz się, w jaki sposób najszybciej prześlesz pieniądze na rachunek w kraju.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie – sposób na finansowe zabezpieczenie rodziny

Ubezpieczenie na życie to opcja dla tych wszystkich, którzy chcieliby zapewnić swoim bliskim bezpieczną przyszłość. O tym, dlaczego warto korzystać z ofert towarzystw ubezpieczeniowych, przeczytasz poniżej.

Czytaj więcej