Własna firma

Znajdź pomysł na swój własny biznes, dowiedz się, jakie dofinansowania ci przysługują, sprawdź, jak prowadzić firmę zgodnie z prawem i jak odnosić sukcesy w swojej branży.

Jak wypromować własną firmę w Social Mediach?

W dzisiejszych czasach kanały SM stanowią bardzo ważny element w strategii budowania marki. Systematyczne dodawanie treści oraz grafik na różnych kontach z pewnością jest czasochłonne. Czy istnieją sposoby na usprawnienie prowadzonych działań?

Czytaj więcej

Czy znajomość języka angielskiego to cenna zaleta naszego pracownika?

Może się wydawać, że dobra znajomość języka angielskiego to standardowa umiejętność. Często słyszymy, że wszyscy chętnie się go uczą zarówno na profesjonalnych kursach, jak i na własną rękę.

Czytaj więcej

Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w biurze?

Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia pracowników, powinien im zapewnić w miejscu pracy stały i nieograniczony dostęp do wody pitnej. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest kupno dystrybutora wody.

Czytaj więcej

Jakie odniosę korzyści, jeśli skorzystam z faktoringu?

Faktoring z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jako usługa został bardzo dobrze przyjęty na rynku i korzysta z niego coraz więcej firm. Dlaczego faktoring odniósł taki sukces? Jakie korzyści daje przedsiębiorcom?

Czytaj więcej

Czy warto korzystać z usług biura rachunkowego?

Każdy właściciel firmy ma do wyboru dwie opcje: albo samodzielnie prowadzić rachunkowość, albo też zdać się na pomoc profesjonalnej firmy. Co się bardziej opłaca?

Czytaj więcej

Stała obsługa prawna firm: czy i kiedy warto się na nią zdecydować?

Prawo otacza nas z każdej strony. Regulacje prawne dotykają niemal każdej sfery naszego życia. Szczególnie mocno dają one o sobie znać przedsiębiorcom. Na pewnym etapie rozwoju, niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę jednoosobową, czy dużą spółkę - możesz potrzebować stałej obsługi prawnej.

Czytaj więcej

Jak założyć spółkę z o.o.?

Dowiedz się, jak bezproblemowo założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i jak uniknąć pułapek formalnych.

Czytaj więcej