Własna firma

Znajdź pomysł na swój własny biznes, dowiedz się, jakie dofinansowania ci przysługują, sprawdź, jak prowadzić firmę zgodnie z prawem i jak odnosić sukcesy w swojej branży.

Jak prowadzić startup poza Doliną Krzemową?

Kilka słów o ważnych kwestiach dotyczących startupów. Jak zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Czytaj więcej

Czyściwo i jego zastosowanie

Nie wszystkie zabrudzenia można usunąć za pomocą szmatki i ogólnie dostępnych środków czystości. Niektóre zanieczyszczenia, np. plamy po smarach i olejach, wymagają specjalnych zabiegów.

Czytaj więcej

Jak urządzić biuro?

O miejscu pracy mówi się często, że jest drugim domem. W biurze spędzamy większość dnia, nie tylko wykonując swoje obowiązki, ale również wchodząc w rozliczne interakcje ze współpracownikami.

Czytaj więcej

Hosting reseller – zostań resellerem

Reselling hostingu pozwala przekazywać usługobiorcom dostęp do wybranych platform. Usługa jest przeznaczona dla klientów indywidualnych, którzy prowadzą kilka witryn. Korzyści z resellingu mają także firmy, które zarabiają na udostępnianiu serwera i budują markę na rynku.

Czytaj więcej

Jak zebrać środki na rozwój firmy?

Założenie działalności gospodarczej jest jedną ze ścieżek rozwoju i efektywnym sposobem na spełnienie zawodowych aspiracji. Zaletą prowadzenia własnej firmy jest niezależność, nienormowany czas pracy oraz kontrola uzyskiwanych dochodów i generowanych kosztów.

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę, podpisując nową umowę na dostawę energii dla firmy?

Zmiana dostawcy energii elektrycznej najczęściej ma na celu obniżenie kosztów takich dostaw. Tania energia dla firm - to twój cel.

Czytaj więcej

Dlaczego warto kupić gotową spółkę?

Na naszym rynku znajduje się coraz więcej firm oferujących sprzedaż gotowych spółek. Cieszą się one wzrastającą wciąż popularnością. Sprawdźmy, jakie korzyści wiążą się z kupowaniem gotowych spółek.

Czytaj więcej