Własna firma

Znajdź pomysł na swój własny biznes, dowiedz się, jakie dofinansowania ci przysługują, sprawdź, jak prowadzić firmę zgodnie z prawem i jak odnosić sukcesy w swojej branży.

Dobry automat stemplarski

Produkcja pieczątek to dobry pomysł na biznes. Jeżeli poszukujesz niszy, w której mógłbyś realizować zyski, to podejmując się takiej działalności nie będziesz narzekał na brak zamówień – w Polsce codziennie powstaje ok. 1200 firm. Ich właściciele to twoi potencjalni klienci.

Czytaj więcej

Plakaty - jak zaprojektować skuteczny plakat?

Dotarcie do odbiorców reklamy zewnętrznej jest coraz trudniejsze. Miasta wręcz toną w gąszczu przeróżnych reklam, co sprawia, że ludzie stają się na nie coraz bardziej obojętni.

Czytaj więcej

Jak rozpocząć własną działalność pracując na etacie?

Każda osoba pracująca dłuższy czas na etacie w pewnym momencie myśli o założeniu własnej działalności gospodarczej.

Czytaj więcej

Składki ZUS dla przedsiębiorców w 2016 roku

Składki dla przedsiębiorców oczywiście wzrosną, jak ma to miejsce co roku, również dlatego, że zostały one sprzężone z poziomem płacy minimalnej, której suma jest sukcesywnie podnoszona. Wzrasta zarówno mały jak i duży ZUS, a także składka na fundusz pracy.

Czytaj więcej

Własna firma: gospodarka magazynowa

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z wieloma złożonymi zadaniami. Organizacja i kierowanie przedsiębiorstwem to niemałe wyzwanie, które wymaga od zarządzającego dużej wszechstronności i doskonałej organizacji pracy własnej, a przy tym umiejętności zarządzania personelem.

Czytaj więcej

Zakładamy własną firmę

Decyzja o założeniu swojej firmy jest jedną z poważniejszych decyzji w życiu. Własny biznes to szansa na lepszą przyszłość, ale też duża odpowiedzialność. Warto więc bardzo dobrze przemyśleć strategię firmy przed ostatecznym wyborem profilu działalności.

Czytaj więcej

Czy warto korzystać z programów partnerskich?

Program partnerski to pewien rodzaj modelu rozliczeń między reklamodawcą (firmą) a blogerem bądź właścicielem strony internetowej. Właściwie skonstruowany przynosi korzyści obu kontrahentom.

Czytaj więcej