Własna firma

Znajdź pomysł na swój własny biznes, dowiedz się, jakie dofinansowania ci przysługują, sprawdź, jak prowadzić firmę zgodnie z prawem i jak odnosić sukcesy w swojej branży.

Czy warto korzystać z usług biura rachunkowego?

Każdy właściciel firmy ma do wyboru dwie opcje: albo samodzielnie prowadzić rachunkowość, albo też zdać się na pomoc profesjonalnej firmy. Co się bardziej opłaca?

Czytaj więcej

Stała obsługa prawna firm: czy i kiedy warto się na nią zdecydować?

Prawo otacza nas z każdej strony. Regulacje prawne dotykają niemal każdej sfery naszego życia. Szczególnie mocno dają one o sobie znać przedsiębiorcom. Na pewnym etapie rozwoju, niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę jednoosobową, czy dużą spółkę - możesz potrzebować stałej obsługi prawnej.

Czytaj więcej

Jak założyć spółkę z o.o.?

Dowiedz się, jak bezproblemowo założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i jak uniknąć pułapek formalnych.

Czytaj więcej

Jak prowadzić startup poza Doliną Krzemową?

Kilka słów o ważnych kwestiach dotyczących startupów. Jak zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Czytaj więcej

Czyściwo i jego zastosowanie

Nie wszystkie zabrudzenia można usunąć za pomocą szmatki i ogólnie dostępnych środków czystości. Niektóre zanieczyszczenia, np. plamy po smarach i olejach, wymagają specjalnych zabiegów.

Czytaj więcej

Jak urządzić biuro?

O miejscu pracy mówi się często, że jest drugim domem. W biurze spędzamy większość dnia, nie tylko wykonując swoje obowiązki, ale również wchodząc w rozliczne interakcje ze współpracownikami.

Czytaj więcej

Hosting reseller – zostań resellerem

Reselling hostingu pozwala przekazywać usługobiorcom dostęp do wybranych platform. Usługa jest przeznaczona dla klientów indywidualnych, którzy prowadzą kilka witryn. Korzyści z resellingu mają także firmy, które zarabiają na udostępnianiu serwera i budują markę na rynku.

Czytaj więcej