Własna firma

Znajdź pomysł na swój własny biznes, dowiedz się, jakie dofinansowania ci przysługują, sprawdź, jak prowadzić firmę zgodnie z prawem i jak odnosić sukcesy w swojej branży.

Feng shui w biurze, czyli jak zadbać o zdrowie i samopoczucie pracowników?

Wystrój pomieszczeń w biurze, usytuowanie mebli i sprzętów względem siebie, obecność roślin itp. czynniki mają wpływ na zdrowie i samopoczucie pracowników. O tym, dlaczego warto urządzić swoje biuro zgodnie z zasadami feng shui, piszemy poniżej.

Czytaj więcej

Działalność nierejestrowana – dla kogo i na jakich zasadach?

Od ubiegłego roku przedsiębiorcy mogą prowadzić działalność nierejestrowaną. Jest to alternatywa dla tradycyjnej działalności gospodarczej. Ma ona jednak kilka zasadniczych ograniczeń. Czego dotyczą i kogo wykluczają z możliwości nierejestrowania firmy?

Czytaj więcej

Jak skutecznie reklamować firmę w wyszukiwarce Google?

Sukcesem każdej strony internetowej jest znalezienie się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Aby się na takiej pozycji znaleźć, trzeba mieć przemyślaną strategię i poświęcić na to wiele godzin ciężkiej pracy.

Czytaj więcej

Gdzie szukać informacji o analizie rynku w internecie?

Jest to tematyka, która z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna zarówno w sektorze przedsiębiorstw prywatnych, jak i publicznych. Część firm szuka odpowiednich wykonawców. Inne zastanawiają się z kolei, jak samodzielnie opracowywać efektywne analizy rynku.

Czytaj więcej

Leasing dla nowej firmy – świetny sposób na sfinansowanie pojazdów

W dzisiejszych czasach w prawie każdej firmie potrzebny jest służbowy pojazd. Może to być samochód osobowy bądź ciągnik siodłowy z naczepą. Jak się okazuje, dla świeżo upieczonych przedsiębiorców doskonałym rozwiązaniem jest leasing.

Czytaj więcej

Jak założyć własną działalność gospodarczą?

Masz dość pracy na etacie? Załóż własną firmę!

Czytaj więcej

Afiliacja, czyli zarabianie na swojej aktywności w Internecie

Praca zdalna cieszy się coraz większym powodzeniem wśród osób dotychczas pracujących na etacie oraz tych, które poszukują dodatkowych źródeł dochodu i sposobu monetyzacji swoich działań online. Jeżeli dołożymy do tego sklepy internetowe, którym zależy na skutecznej reklamie… Otrzymujemy afiliację.

Czytaj więcej