Własna firma

Znajdź pomysł na swój własny biznes, dowiedz się, jakie dofinansowania ci przysługują, sprawdź, jak prowadzić firmę zgodnie z prawem i jak odnosić sukcesy w swojej branży.

Gdzie szukać informacji o analizie rynku w internecie?

Jest to tematyka, która z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna zarówno w sektorze przedsiębiorstw prywatnych, jak i publicznych. Część firm szuka odpowiednich wykonawców. Inne zastanawiają się z kolei, jak samodzielnie opracowywać efektywne analizy rynku.

Czytaj więcej

Leasing dla nowej firmy – świetny sposób na sfinansowanie pojazdów

W dzisiejszych czasach w prawie każdej firmie potrzebny jest służbowy pojazd. Może to być samochód osobowy bądź ciągnik siodłowy z naczepą. Jak się okazuje, dla świeżo upieczonych przedsiębiorców doskonałym rozwiązaniem jest leasing.

Czytaj więcej

Jak założyć własną działalność gospodarczą?

Masz dość pracy na etacie? Załóż własną firmę!

Czytaj więcej

Afiliacja, czyli zarabianie na swojej aktywności w Internecie

Praca zdalna cieszy się coraz większym powodzeniem wśród osób dotychczas pracujących na etacie oraz tych, które poszukują dodatkowych źródeł dochodu i sposobu monetyzacji swoich działań online. Jeżeli dołożymy do tego sklepy internetowe, którym zależy na skutecznej reklamie… Otrzymujemy afiliację.

Czytaj więcej

Jak wypromować własną firmę w Social Mediach?

W dzisiejszych czasach kanały SM stanowią bardzo ważny element w strategii budowania marki. Systematyczne dodawanie treści oraz grafik na różnych kontach z pewnością jest czasochłonne. Czy istnieją sposoby na usprawnienie prowadzonych działań?

Czytaj więcej

Czy znajomość języka angielskiego to cenna zaleta naszego pracownika?

Może się wydawać, że dobra znajomość języka angielskiego to standardowa umiejętność. Często słyszymy, że wszyscy chętnie się go uczą zarówno na profesjonalnych kursach, jak i na własną rękę.

Czytaj więcej

Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w biurze?

Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia pracowników, powinien im zapewnić w miejscu pracy stały i nieograniczony dostęp do wody pitnej. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest kupno dystrybutora wody.

Czytaj więcej