Wakacje w zimie - skąd wziąć na nie pieniądze i dokąd się udać?

Wakacje w zimie - skąd wziąć na nie pieniądze i dokąd się udać?

15:35 02/03/2017

Minusowe temperatury, zimy wiatr i śnieg nie zachęcają do spędzania czasu w Polsce. Coraz więcej osób choć na kilka dni wyjeżdża w tym czasie za granicę w ciepłe kraje. Jest to szansa na ogrzanie się i podreperowanie akumulatorów. Gdzie jednak wyjechać?

Ciepłych krajów, do których możemy wyjechać w grudniu lub styczniu, jest całkiem sporo. Trzeba mieć jedynie odpowiedni zasób gotówki. Jeżeli doskwiera nam brak pieniędzy, a chcemy zrealizować swoje marzenie, możemy zdecydować się na pożyczki pozabankowe przez internet. Jedną z ciekawszych opcji jest getbucks.com. Można bez żadnych problemów pozyskać pieniądze, które zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd zimą. Po powrocie z wakacji wszystko można będzie na spokojnie spłacić. Dzięki temu, że chwilówki udzielane są na dowód, nie trzeba martwić się koniecznością załatwiania wielu formalności. Wszystko zostanie załatwione szybko i sprawnie, a pieniądze znajdą się w mgnieniu oka na naszym koncie.

 

Kenia

Jednym z kierunków, w jakie możemy się wybrać, jest Kenia. Z biurem podróży taka wycieczka może nas kosztować około 4 tysiące złotych. Jest kilka opcji w tym zakresie. Można zdecydować się na podróż do Nairobi lub Mombassy. Jeżeli jednak zależy nam na typowym wypoczynku, możemy udać się w region Oceanu Indyjskiego. Przywitają nas tam piękne plaże oraz możliwość zwiedzania wyjątkowych terenów.

 

Dominikana

Dominikana wielu osobom kojarzy się z wielkim luksusem. Dzięki tanim lotom, głównie z Niemiec, można dolecieć tam nawet za 1500 zł w obydwie strony. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać mieszankę kulturową, jaka tam występuje - możemy tam spotkać elementy kultury kolumbijskiej i karaibskiej.

 

Kuba

Wyjazd na Kubę, a szczególnie do Hawany, na pewno nie będzie tani. Jednak będzie to przygoda naszego życia, którą na pewno zapamiętamy na długo. Niestety, ale wybierając się w ten region, musimy liczyć się z obecnością amerykańskich i kanadyjskich turystów, którzy bardzo często odwiedzają te tereny. Na pewno jednak ten mały dyskomfort zrekompensuje nam upalna pogoda.