Jak wypromować własną firmę w Social Mediach?

Jak wypromować własną firmę w Social Mediach?

17:13 24/05/2018

W dzisiejszych czasach kanały SM stanowią bardzo ważny element w strategii budowania marki. Systematyczne dodawanie treści oraz grafik na różnych kontach z pewnością jest czasochłonne. Czy istnieją sposoby na usprawnienie prowadzonych działań?

Jednym z narzędzi wspomagającym zarządzanie kanałami Social Media jest PublBox. Poniżej możesz się zapoznać z recenzją jednego z Użykowników wspomnianego serwisu.

Jakie funkcje oraz możliwości udostępnia PublBox?

 

Musicie wiedzieć, że wcześniej próbowałam korzystać z wielu różnych narzędzi i aplikacji, które powinny pomóc mi w zarządzaniu kanałami social media (głównie Instagramem i Facebookiem). Obiecywały wiele, ale większość rozczarowywała mnie już po pierwszych chwilach od założenia konta, np. funkcjonalności nie odpowiadały moim potrzebom, a ceny nie były adekwatne do usług. Dotychczas korzystałam z aplikacji, które pomagały mi głównie w obróbce zdjęć oraz planowaniu postów. Teraz już nie muszę - wszystkie tak naprawdę mogę zamienić na PublBox. Mam w nim dostęp do zaawansowanej analityki, narzędzi graficznych, a także kalendarza publikacji. Zamieszczanie nowych postów chyba nigdy wcześniej nie było dla mnie łatwiejsze.

W PublBox, w jednej chwili mogę obrobić zdjęcia – EDYTOR GRAFICZNY posiada wszystkie najważniejsze narzędzia edycji (bardzo proste w obsłudze). Zaraz potem mogę wrzucić posta do smart kalendarza publikacji lub opublikować go od razu. Po publikacji mam szybki dostęp do analityki, która pozwala mi sprawdzić czy moja strategia jest skuteczna.

Ze względu na moją pracę nie zawsze mam czas by codziennie wymyślać i przygotowywać posty na swoje kanały, dlatego niezbędny jest dla mnie intuicyjny i łatwy w obsłudze PLANNER PUBLIKACJI. Ten oferowany przez PublBox wywarł na mnie pozytywnie wrażenie - mam wszystko w jednym miejscu.

KALENDARZ PUBLIKACJI oferuje również propozycje postów i tematów na ciekawe posty. Zatem, jeśli brakuje mi weny, to zawsze mogę zainspirować się propozycjami PublBoxa. Jak wiecie, na Instagramie możliwość publikacji postów przez inne aplikacje jest ograniczona, jednak PublBox ma na to legalny sposób. Właśnie to rozwiązanie uprościło znacznie moją pracę nad publikacjami w serwisie.

W narzędziach, z których korzystam, cenię nie tylko łatwość i szybkość w obsłudze, ale i mobilność – nieważne czy jest to sprzęt do robienia zdjęć czy aplikacja zarządzania moimi social mediami. Lubię mieć pod ręką wszystko, czego potrzebuję. Pomysły, które wpadają mi do głowy chcę jak najszybciej „zdraftować” i zmodyfikować w HARMONOGRAMIE POSTÓW lub natychmiast opublikować. To daje mi "apka" PublBox – wersja na iOS jest bardzo intuicyjna, a dostęp do każdego oferowanego narzędzia niezwykle łatwy.

Co więcej, serwis w wersji na przeglądarkę jak i w aplikacji oferuje KURSY e-learningowe z zakresu m. in. prowadzenia kanałów, strategii i zarządzania treścią w social mediach. Można szybko znaleźć odpowiedni dział i zapoznać się z interesującymi nas zagadnieniami. Kursy na „apce” są niestety mało czytelne, ale gdy skorzystamy z nich na PC problem znika. Pomocne są również filmiki na YT, które precyzyjnie wyjaśniają, krok po kroku, jak korzystać z narzędzi PublBoxa – przy okazji można podchwycić kilka nowych trików.

 

PublBox bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mimo, że dopiero odkrywam jego pełne możliwości. Już wiem, że zostanę z nim na dłużej.